Pirmasis ženklas

First Omen, The (2024)

Kad valdytum tuos, kurie netiki, sukurk tai, ko jie bijotų!

1976-aisiais metais kino sales pirmąkart sukaustė siaubo filmas „Ženklas“, pasakojantis apie Antikristo sugrįžimą į Žemę.

Siaubo filmas „Pirmasis ženklas“, originalo priešistorė, pasakoja apie jauną amerikietę Romoje pradėsiančią savo tarnystę bažnyčiai.

Atvykusi į naują vietą, mergina susiduria su keista tamsa, verčiančia abejoti savo tikėjimu, ir bauginančiu sąmokslu apie gresiantį įsikūnijusio blogio gimimą.

Originali 1976-ųjų metų antgamtinio siaubo juosta „Ženklas“ ne tik sukrėtė žiūrovus, bet buvo pripažinta geriausia metų juosta bei apdovanota „Oskaru“. Finansinė sėkmė pagimdė ištisą siaubo franšizę: po dviejų metų pasirodė pirmasis tęsinys, 1981 m. sekė trečioji pasakojimo dalis, o 1991 m. serija buvo užbaigta su ketvirtuoju siaubo filmu. 2006 m. pasirodė ir originalaus filmo perdirbinys. Išaušo priešistorės metas.

Režisavo: Arkasha Stevenson („Legionas“, „Laivai“)

Vaidina: Nell Tiger Free, Bill Nighy, Ralph Ineson, Sonia Braga, Andrea Arcangeli, Anton Alexander, Mia McGovern Zaini, Tawfeek Barhom, Ishtar Currie-Wilson, Maria Caballero

Trukmė

2h 00 min

Cenzas

N-16 - žiūrovams nuo 16 metų

Sukurta

Walt Disney Studios Motion Pictures

Studija

Walt Disney Studios Motion Pictures

Trukmė: 2h 00 min

Cenzas: N-16 - žiūrovams nuo 16 metų

Sukurta: Walt Disney Studios Motion Pictures

Studija: Walt Disney Studios Motion Pictures

Žanras

Siaubo

Žanras: Siaubo