Rėja ir paskutinysis drakonas

Raya and the Last Dragon (2019)

DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI ANIMACINIS FILMAS.

Kažkada seniai seniai, kai pasaulyje klestėjo senovinės civilizacijos, kartu su žmonėmis gyveno ir stebuklingi drakonai. Tas pasaulis vadinosi Kumandra. Tačiau vieną kartą iš neįžvelgiamų Laiko gelmių atklydo galinga blogio jėga, pasiryžusi sunaikinti Kumandrą. Blogis užnuodijo žmonių širdis ir privertė juos stoti vienas prieš kitą. Tuomet drakonai pasiaukojo, kad išgelbėtų žmoniją; nors, pasak gandų, vienas drakonas sugebėjo išlikti.

Nuo tų laikų praėjo daugybė metų, tačiau žmonės vis dar prisimena Kumandros klestėjimo ir nuopuolio laikus. Tiesa, ne visi – kai kurie iš jų mano, kad visa tai tėra legendos. Rėja nėra iš tokių žmonių. Nuo pat mažumės mergina treniravosi tapti viena svarbiausių savo genties karių – stebuklingojo Drakono brangakmenio saugotoja.

Į pasaulį sugrįžus mistinėms blogio jėgoms, Rėja greitai supranta, kad vien Drakono brangakmenis šįkart žmonių neapsaugos. Ryžtingai nusiteikusi mergina leidžiasi į kvapą gniaužiančių nuotykių ir mirtinų pavojų kupiną kelionę, turėdama vienintelį tikslą – surasti legendinį drakoną ir su jo pagalba išgelbėti žmoniją.

Režisavo: Don Hall („Vajana“, „Galingasis 6“, „Mikė Pūkuotukas“), Carlos López Estrada („Vasara“, „Blidspotting“, TV serialas „Legionas“)

Originalo kalba įgarsino: Kelly Marie Tran, Awkwafina.

Lietuviškai įgarsino: Jovita Balčiūnaitė, Sandra Daukšaitė, Kęstutis Jakštas, Darius Miniotas, Milita Daikerytė, Ridas Žirgulis, Rimantė Valiukaitė, Dovydas Staišiūnas, Regina Čeponienė, Aistė Zabotkaitė ir kt.

Trukmė

0h 00 min

Cenzas

V - įvairaus amžiaus žiūrovams

Sukurta

Walt Disney Studios Motion Pictures

Studija

Walt Disney Studios Motion Pictures

Trukmė: 0h 00 min

Cenzas: V - įvairaus amžiaus žiūrovams

Sukurta: Walt Disney Studios Motion Pictures

Studija: Walt Disney Studios Motion Pictures

Žanras

Nuotykių

Žanras: Nuotykių